«Маріуполь» у завзятому поєдинку поступився «Донбасу» у серії булітів
21-02-2022
208

Сьогодні, 21 лютого, у Маріуполі відбувся перенесений матч 16-го туру хокейної Суперліги Паріматч, у рамках якого однойменний клуб приймав "Донбас".

З перших хвилин матчу команди не поступалися одна одній, не даючи змоги супротивникові роздрукувати ворота. Тим не менш, «Донбас» зламав опір маріупольців і вийшов уперед – Віктор Туркін реалізував більшість та направив шайбу у порожній кут воріт Олексія Трифонова.

У другому періоді Фелікс Морозов подвоїв перевагу донеччан. Проте, «Маріуполь» не віддав ініціативи і здебільшого Станіслав Тунхузін скоротив відрив до мінімального. «Донбас» не зменшував обертів і ще до кінця періоду повернув собі перевагу у дві шайби – Андрій Сигаров направив шайбу у ворота кидком з гострого кута.

У завершальній двадцятихвилинці Станіслав Тунхузін відзначився ще двічі та оформив хет-трик, перевівши матч до овертайму. Однак і додатковий час не визначив переможця. У серії післяматчевих кидків донеччани виграли з рахунком 2:0 – свої кидки реалізували Олександр Пересунько та Віктор Туркін, а Олег Петров стримав на замку свої ворота.

"Маріуполь" - "Донбас" 3:4 ПБ (0:1; 1:2; 2:0; 0:0; 0:1)

Шайби: 0:1 Туркін (Спруктс, Медведєв, більш.), 07:26; 0:2 Морозов (Жульдиков, Даниленко), 23:20; 1:2 Тунхузін (більше), 33:01; 1:3 Сигаров (Пересунько), 37:44; 2:3 Тунхузін (Бойко), 42:42; 3:3 Тунхузін (Бойко), 59:04; 3:4 Пересунько, вирішальний буліт