Перемога у Білій Церкві та поразка у Броварах. Сьогодні ХК «Маріуполь» зіграє вдома із ХК «Донбас»
21-02-2022
192

Сьогодні у Маріуполі відбудеться перенесений матч 16 туру хокейної Суперліги України. Початок матчу із «Донбасом» о 19:30. Пряма трансляція на телеканалі Xsport.

Попередні дві гри маріупольська команда провела у напружених протистояннях. Так, значна перевага у рахунку над «Білим Барсом» до третього періоду, не дала «чайкам» впевнено обіграти суперника. У фінальній двадцятихвилинці «Барсам» вдалося закинути чотири шайби та мало не зрівняти рахунок на табло. Гра завершилася з рахунком 5:6 на користь маріупольської команди. Хет-трик оформив Олександр Костіков.

А лише через день у Броварах «Маріуполь» поступився київському СК «Сокіл». У стартовому періоді матчу команди не відзначилися голами. У другому періоді Маріуполь пресингував «Сокіл», намагаючись вийти вперед, але чайкам не вдавалося направити шайбу у ворота. Що не вийшло у «Маріуполя», вийшло у «Сокола» – Єгор Іванов направив шайбу під перекладину.

У завершальній двадцятихвилинці господарі закинули швидку шайбу – Віктор Шахворостов подвоїв перевагу киян. "Сталеві чайки" скоротили відрив до мінімального 2:1 - Микита Зуєв красивим кидком від синьої лінії закинув шайбу у ворота Артура Оганджаняна. До кінця третього періоду Олександр Панков відзначився дублем. Матч завершився з рахунком 4:1.

"Білий Барс" - "Маріуполь" 5:6 (0:3; 1:2; 4:1)

Шайби: 0:1 Бойко (Мільохін), 02:56; 0:2 Бойко (Щербатов), 15:58; 0:3 Костіков (Лисенко, Коваленко), 18:09; 1:3 Шистерів (Осіпов), 20:52; 1:4 Костіков (Твердохлєбов, Декало, більш.), 22:52; 1:5 Костіков (Твердохлібів), 26:57; 2:5 Осіпов (Удовіченко, Говорушко, більш.), 43:30; 2:6 Коваленко (Щербатов, більш.), 47:36; 3:6 Попережай (Олексюк, більш.), 48:48; 4:6 Зінченко (Осипов, Попережай, більш.), 52:33; 5:6 Семенів, більш., 57:12

СК "Сокіл" - "Маріуполь" 4:1 (0:0; 1:0; 3:1)

Шайби: 1:0 Іванов (Дюков, Панков), 33:26; 2:0 Шахворостов (Іванов, Дюков), 40:39; 2:1 Зуєв (Янішевський, Ружніков), 49:29; 3:1 Панков (Іванів), 56:29; 4:1 Панков (Дюков), 59:00