«Маріуполь» із дублем Бойко впевнено обіграв "Альтаїр"
14-1-2022
171

Перший матч виїзної серії хокейний клуб "Маріуполь" розпочав із впевненої перемоги над "Альтаїром" з рахунком 1:3. Хоча відкрив рахунок у матчі дружківський "Альтаїр".

Після екватора першого періоду клуби почали активно атакувати ворота противника - Маріуполь намагався проводити позиційні атаки, а Альтаїр ловив маріупольців на контратаках. І одна з них дала свої плоди – Ілля Коренчук привітав себе з днем ​​народження та відкрив рахунок у матчі. На першу перерву команди вирушили з мінімальною перевагою господарів.

Після пропущеного голу «Маріуполь» вийшов на другий період більш сконцентрованим і зарядженим, що одразу вилилося в шайби – спочатку на п'ятій хвилині у воротах Богдана Дяченка розписався Владислав Бойко, а через 7 хвилин із передачі того ж 95-го номера «чайок» відзначився Елієзер Щербатов, вивівши свій клуб уперед.

Більшу частину третього відрізку зустрічі команди відіграли без  шайб і лише після екватора періоду «Маріуполь» зламав опір «Альтаїра» та відзначився ще раз – дубль оформив Владислав Бойко, принісши складну перемогу своїй команді.

"Альтаїр" - "Маріуполь" 1:3 (1:0, 0:2, 0:1)

Шайби: 1:0 Коренчук (Буценко), 13:58; 1:1 Бойко (Козаковцев, Олексієв), 25:08; 1:2 Щербатов (Бойко), 32:41; 1:3 Бойко (Козаковцев, Твердохлєбов), 54:16;